Džumhur se vratio nakon dva mjeseca na teren, osvojio svega četiri gema

Bh. teniser Damir Džumhur vratio se na teren nakon dva mjeseca izostanka, ali je u 1. kolu Challenger turnira u švicarskom Zugu doživio poraz od Argentinca Santiaga Fa Rodrigueza Taverne rezultatom 2:0 u setovima.

Džumhur je krajem maja ove godine završio u bolnici nakon što su mu istraživanja pokazala da ima upalu gušterače, što mu je izazvalo, kako je tada rekao, najveću bol u životu.Nakon što je oporavak uspješno završen, Džumhur se danas vratio na teren, ali nije se previše proslavio i nakon nešto više od sat vremena igre izgubio je u 1. kolu Challenger turnira u Švicarskoj.

Prvi set Rodriguez Taverna riješio je u svoju korist rezultatom 6:2 i to nakon 31 minute igre, a identičan rezultat je bio i u drugom setu, s tim da je Argentincu trebalo nešto više od 36 minuta.

Kako mu je ovo prvi meč nakon dva mjeseca pauze, jasno je da je Damir daleko od svoje prave forme te će mu sigurno trebati nekoliko turnira da se vrati u željeni ritam.

Saobraćajna nesreća u Banjoj Luci: Povrijeđena žena

Večeras se u Banjoj Luci dogodila saobraćajna nesreća u...

Nesreća u Banjoj Luci: Radnik pao sa zgrade, teško je povrijeđen

Radnik V. S. iz Banja Luke teško je povrijeđen...