ABA liga – Uvjerljiva pobjeda Cibone

U susretu 14. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović pobijedila FMP sa 90-71 ostvarivši šestu pobjedu sezone.

Nakon što su gosti bili bolji u prvoj četvrtini (28-23), Cibona je u nastavku susreta odigrala sjajno. ‘Vukovi’ su do poluvremena okrenuli rezultat u svoju korist (47-41), a na kraju treće dionice imali su 13 koševa prednosti (69-56). Odabranici Ivana Velića dobili su i posljednju četvrtinu za uvjerljivih 90-71, prenosi Hina.

Večeras se još sastaju i Zadar – Olimpija, dok će Cedevita u subotu gostovati kod Mega Bemaxa.

Na ljestvici vodi Crvena zvezda sa 14 pobjeda iz 14 susreta, Cedevita ima devet pobjeda i četiri poraza, dok je Budućnosat treća sa skorom 8-5. Cibona je sedma sa šest pobjeda i osam poraza, dok je Zadar posljednji sa četiri pobjede i devet poraza, ali Zadrani imaju i utakmicu manje.