Bez golova na Grbavici

Nogometaši Željezničara i Slobode odigrali su neriješeno 0:0 večeras na Grbavici, u posljednjem susretu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme proteklo je uglavnom u igri na sredini terena, bez mnogo prilika. Željezničar je bio gotovo bezopasan po gol gostiju iz Tuzle, koji su u ovom periodu bili mnogo agilniji vršeći konstantno pritisak na posljednju liniju domaćih, ali također bez prilika za gol.

Željezničar je prvu pravu priliku imao u 63. minuti, kada dobar šut Zeca brani golman gostiju, dok četiri minute kasnije na drugoj strani Husejinović nakon solo prodora loše šutira.

Na novu priliku, ujedno posljednju na meču, čekalo se do 87. minute kada Zec iz dobre pozicije šutira preko gola.

Nakon ovog remija Željezničar je izgubio korak za Sarajevom koje je sada na prvom mjestu sa dva boda prednosti nad vječitim rivalom.

Lana Pudar i Nemanja Bilbija najbolji sportisti Mostara

Plivačica Lana Pudar i nogometaš Nemanja Bilbija proglašeni su...

Goran Ivanišević nije više trener Novaku Đokoviću

Skoro petogodišnja saradnja Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića završena...

Poljska nakon penala savladala Vels i postala posljednji učesnik Eura 2024

Nakon što su Gruzijci boljim izvođenjem penala savladali Grke...

Sjajan nastup plivačkih reprezentativaca BiH u Beogradu

U organizaciji Plivačkog savezu Srbije na bazenu "Milan gale...

Historijska vožnja Elvedine Muzaferije: Prva skijašica na završnom finalu spusta u Svjetskom kupu

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija okončala je fenomenalnu sezonu...