Cedevita bez Final foura, Petrović ponudio ostavku

Trener košarkaša Cedevite Aleksandar Petrović ponudio je ostavku nakon utakmice 23. kola regionalne ABA lige u kojoj je njegov tim poražen od Partizana sa 76:77.

Košarkaši Cedevite ovim porazom praktički su ostali bez izgleda za Final four, a time i za plasman u Euroligu sljedeće sezone, prenio je HRT. Zagrepčani su vodili cijelo vrijeme, na poluvremenu su imali plus devet, a pet minuta prije kraja utakmice najvećih 11 koševa prednosti (67:56). U posljednju minutu ušli su s prednošću od četiri koša (76:72).

No, Partizan u nijednom trenutku nije odustajao, te je trojkom Westermanna došao na poen razlike 35 sekundi prije kraja. U novom napadu Cedevite Marino Baždarić je izgubio loptu, a sudbinu Zagrepčana zapečatio je Milosavljević košem dvije sekunde prije kraja.