Đumić asistirao u remiju Dynamo Dresdena kod St. Paulija

Dario Đumić, bosanskohercegovački stoper, asistirao je za remi Dynamo Dresdena na gostovanju kod St. Paulija (1:1) u 15. kolu 2. njemačke Bundeslige.

Nakon što nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, odmah na početku drugog dijela, tačnije u 47. minuti Jeremy Dudziak je doveo domaće u prednost.

Dynamo je napadao, a u 86. minuti nakon kornera Đumić je prebacio loptu glavom za Jannika Mullera, koji je zatresao mrežu za 1:1.

Bosanskohercegovački stoper odigrao je svih 90. minuta i bio jedan od najboljih igrača na terenu. Drugi bh. reprezentativac Haris Duljević u igru je ušao u posljednjih desetak minuta i doprinio dosta igri gostiju.