FK Metalurg u trećem pretkolu Evropske lige

Adžem: Kod pojedinih igrača nisam vidio željeni performans

Susret fudbalskih klubova Željezničara i makedonskog Metalurga drugog pretkola Evropske lige završena je rezultatom 2-2 na Koševu

Susret fudbalskih klubova Željezničara i makedonskog Metalurga drugog pretkola Evropske lige završena je rezultatom 2-2 na Koševu, čime se Metalurg plasirao u treće pretkolo Evropske lige, javlja Anadolu Agency (AA).

Sarajevski “Željo” vodio je rezultatom od  1:0 već u 16. minuti utakmice, zahvaljujući autogolu Metalurga, a strijelac Željezničara na uzvratnoj utakmici bio je Riad Bajić, koji je u 54. minuti dao gol. U 62. minuti utakmice, makedonski strijelac Radeski smanjio je razliku i taj rezultat je očuvan do samog kraja utakmice, kada je u 92. minuti golom iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi protivničku mrežu zatresao Krstev.

Podsjećamo, prva utakmica između ova tima odigrana je u Skoplju, a završena je rezultatom 0-0.

Sastav Željezničara: Antolović; Nuspahić, Kvesić, Kosorić, Bajić, Stanić, Čolić, Sadiković, Bogdanović, Jamak, Tomić

Sastav Metalurga: Efremov; Ristovski, Gjorgievski, Leskaroski, Dalčeski, Mitrev, Radeski, Dodevski, Krstev, Stojanovski, Tanturovski