Hrvatska: Dvojica Austrijanaca vodeći nakon prve utrke na Sljemenu

Završena je prva slalomska utrka natjecanja Snow Queen Trophy za muškarce nakon koje se 30 najboljih bori za titulu Snježnoga kralja, javlja Anadolu Agency (AA).

Najbolji nakon prve utrke na sljemenskom Crvenom spustu je Michael Matt iz Austrije sa startnim brojem 2.

Marcel Hirscher, također Austrijanacm sa stratnim brojem 5, osvojio je drugo mjesto, a na trećem mjestu je Norvežanin Henrik Kristoffersen koji je startao 4. u prvoj slalomskoj vožnji.

Bosanskohercegovački natjecatelj Emir Lokmić koji je nastupio 78. nije uspio završiti spust na sljemenskoj stazi, a među najboljih 30 nije se kvalificirao niti jedan od hrvatskih natjecatelja.

Druga vožnja, nakon koje slijedi proglašenje pobjednika, počinje u 16.30.