Hrvatska poražena u Parizu, pet golova Belgije Islandu

Reprezentacija Hrvatske poražena je večeras u Parizu u okviru drugog kola Lige nacija, prenosi Anadolu Agency (AA).

Francuska je na domaćem terenu večeras porazila Hrvatsku rezultatom 4:2. Gosti su poveli u 17. minuti golom Dejana Lovrena, ali je Antoine Griezmann u 43. minuti izjednačio. Na kraju prvog poluvremena autogol Livakovića za vodstvo domaćina.

Brekalo postiže gol za izjednačenje, ali Upamecano pogađa za vodstvo. Za konačnih 4:2 zaslužan je Olivier Giroud.

Na stadionu “Josy-Barthel” sastali su se Luksemburg i Crna Gora. Utakmica je završena rezultatom 0:0.

Samo jednom su se do sada sastali Luksemburg i Crna Gora, i to u prijateljskom meču u novembru 2013. godine.

Cristiano Ronaldo postigao je dva pogotka u večerašnjoj utakmici drugog kola Lige nacija u gostima u Švedskoj.

Azerbejdžan je pobijedio u gostima na Kipru minimalnom prednošću od 0:1. Reprezentacije Danske i Engleske odigrale su bez golova, a Island je izgubio u gostima u Belgiji rezultatom 5:1.