Sport

Košarka – SP: Raspored igranja

0

Košarka – SP: Raspored igranja, Life.baU subotu, 28. kolovoza, počinje Svjetsko košarkaško prvenstvu u Turskoj. 24 reprezentacije raspoređeno je u četiri skupine. Prve četiri reprezentacije izborit će nastup u drugom krugu gdje se od osmine finala igra na ispadanje.

Raspored SP u košarci

SKUPINA A (Kayseri):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.30 Australija – Jordan
18.00 Angola – Srbija
20.30 Njemačka – Argentina

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.30 Jordan – Angola
18.00 Srbija – Njemačka
20.30 Argentina – Australija

3. KOLO, 30. kolovoza:

15.30 Jordan – Srbija
18.00 Australija – Njemačka
20.30 Argentina – Angola

4. KOLO, 1. rujna:

15.30 Srbija – Australija
18.00 Angola – Njemačka
20.30 Argentina – Jordan

5. KOLO, 2. rujna:

15.30 Angola – Australija
18.00 Argentina – Srbija
20.30 Njemačka – Jordan

SKUPINA B (Istanbul):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.30 Tunis – Slovenija
18.00 SAD – Hrvatska
20.30 Iran – Brazil

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.30 Slovenija – SAD
18.00 Hrvatska – Iran
20.30 Brazil – Tunis

3. KOLO, 30. kolovoza:

15.30 Slovenija – Hrvatska
18.00 Tunis – Iran
20.30 Brazil – SAD

4. KOLO, 1. rujna:

15.30 Hrvatska – Tunis
18.00 SAD – Iran
20.30 Brazil – Slovenija

5. KOLO, 2. rujna:

15.30 SAD – Tunis
18.00 Slovenija – Iran
20.30 Brazil – Hrvatska

SKUPINA C (Ankara):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.00 Grčka – Kina
17.30 Rusija – Portoriko
20.00 Obala Bjelokosti – Turska

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.00 Kina – Obala Bjelokosti
17.30 Portoriko – Grčka
20.00 Turska – Rusija

3. KOLO, 31. kolovoza:

15.00 Rusija – Obala Bjelokosti
17.30 Portoriko – Kina
20.00 Turska – Grčka

4. KOLO, 1. rujna:

15.00 Kina – Rusija
17.30 Obala Bjelokosti – Grčka
20.00 Turska – Portoriko

5. KOLO, 2. rujna:

15.00 Portoriko – Obala Bjelokosti
17.30 Rusija – Grčka
20.00 Turska – Kina

LIFE:  Otvara se prvo sportsko penjalište u Jablanici

SKUPINA D (Izmir):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.00 Novi Zeland – Litva
17.30 Kanada – Libanon
20.00 Francuska – Španjolska

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.00 Litva – Kanada
17.30 Libanon – Francuska
20.00 Španjolska – Novi Zeland

3. KOLO, 31. kolovoza:

15.00 Novi Zeland – Libanon
17.30 Kanada – Francuska
20.00 Španjolska – Litva

4. KOLO, 1. rujna:

15.00 Novi Zeland – Kanada
17.30 Libanon – Španjolska
20.00 Litva – Francuska

5. KOLO, 2. rujna:

15.00 Španjolska – Kanada
17.30 Libanon – Litva
20.00 Novi Zeland – Francuska

OSMINA FINALA (Istanbul):

4. rujna:

A1 – B4 (61)
D2 – C3 (62)

5. rujna:

C1 – D4 (63)
B2 – A3 (64)

6. rujna:

B1 – A4 (65)
C2 – D3 (66)

7. rujna:

D1 – C4 (67)
A2 – B3 (68)

ČETVRTFINALE (Istanbul):

8. rujna:

pobjednik 61 – pobjednik 62 (69)
pobjednik 63 – pobjednik 64 (70)

9. rujna:

pobjednik 65 – pobjednik 66 (71)
pobjednik 67 – pobjednik 68 (72)

RAZIGRAVANJE OD 5. DO 8. MJESTA (Istanbul):

10. rujna:

poraženi 69 – poraženi 70 (73)
poraženi 71 – poraženi 72 (74)

11. rujna:

za 7. mesto: poraženi 73 – poraženi 74

12. rujna:

za 5. mjesto: pobjednik 73 – pobjednik 74

POLUFINALE (Istanbul):

11. rujna:

pobjednik 69 – pobjednik 70
pobjednik 71 – pobjednik 72

ZA 3. MJESTO (Istanbul):

12. rujna

FINALE (Istanbul):

12. rujna

(Fena)

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Comments

Comments are closed.

You may also like