Košarkaši Crvene zvezde u Beogradu poraženi od Barcelone

Košarkaši Crvene zvezde su na domaćem parketu u Beogradu u četvrtom kolu Eurolige izgubili od prejake Barcelone rezultatom 73:65, javlja Anadolu Agency (AA).

Crvena zvezda je dobro ušla u utakmicu te je prvu dionicu dobila sa 16:12.

Košarkaši Barcelone su u drugoj četvrtini bili bolji sa 21:20, pa se na odmor otišlo kod rezultata 36:33 za domaći sastav.

Gosti su ipak u nastavku zaigrali dosta odlučnije i pokazali kvalitet te su treću četvrtinu dobili sa 24:13. U posljednjoj dionici su uspjeli zadržati prednost te na kraju zasluženo slavili sa 73:65.

Poslije četiri odigrana kola, Barcelona ima maksimalan učinak, dok je Crvena zvezda upisala jednu pobjedu i tri poraza.