Kup kralja: Real Sociedad priredio senzaciju na Santiago Bernabeu

Fudbaleri madridskog Reala večeras su priredili neugodno iznenašenje svojim navijačima na Santiago Bernabeu.

Naime, “kraljevi“ su senzacionalno eliminisani u četvrtfinalu Kupa kralja od Real Sociedada, koji je slavio rezultatom 4:3, prenosi Anadolu Agency (AA).

U sjajnoj utakmici reviju golova otvorio je u 22. minuti Martin Odegaard, koji je igrač madridskog kluba na posudbi u Real Sociedadu.

U nastavku gosti su preko Alexandera Isaka u 54. i 56. minuti postigli još dva gola za velikih 3:0. “Kraljevski klub“ se u igri vratio u 59. minuti, kada je pogodio Marcelo, ali je Mikel Merino samo deset minuta kasnije vratio timu iz San Sebastijana prednost od tri gola.

Do kraja Real Madrid je golovima Rodryga u 81. minuti i Nacha u sudijskoj nadoknadi postavio konačnih 3:4.

U polufinale Kupa kralja ranije su se plasirali Granad i Mirandes, koji su bili bolji od Valencije, odnosno Villarreala.