Lovćen se lako obračunao sa Zrinjskim u Mostaru

U susretu 19. kola ABA 2 lige košarkaši Lovećna u Mostaru su pobijedili Zrinjski rezultatom 78:71.

Iako konačni rezultat to ne sugerira, bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su domaći košarkaši raspoloženim gostima parirali samo u prvoj četvrtini.

Nakon toga prednost Lovćena konstantno je rasla do maksimalnih +19 sredinom treće četvrtine (59:40), a Zrinjski je tek u samom finišu donekle ublažio poraz kada je ishod utakmice već bio poznat.

Miloš Popović s 22 i Nemanja Todorović s 20 poena bili su najzaslužniji za pobjedu Lovćena kojom je momčad s Cetinja prekinula niz od šest uzastopnih poraza.

Kod Zrinjskog Marko Ljujić ubacio je 15, a Marko Ramljak 14 poena.

S omjerom pobjeda i poraza 9-10 Lovćen se nalazi u sredini ljestvice, dok je Zrinjski pretposljednji s omjerom 6-13.