Miletić i Vujičić juniorski prvaci Balkana u kategorijama do 90 i +100 kilograma

Drugog dana Prvenstva Balkana za juniore i juniorke, koje se održava u Zvorniku reprezentativci Bosne i Hercegovine Toni Miletić i Vasilije Vujičić osvojili su zlatne medalje u težinskim kategorijama do 90 i + 100 kg.

Na ovaj način na Balkanskom prvenstvu U 21, Judo tim osvojio je ukupno pet zlatnih, s jučerašnja tri zlata koje su osvojili Anđela Samardžić, Mila Petrović i Vuk Elez, saopćeno je iz Judo saveza BiH.

Uspješni su danas bili i Danica Jurić koja je osvojila drugo mjesto, Igor Vračar drugo mjesto, Amsal Šorlija, Teodora Božović, Sara Marić i Josipa Brvenik osvojili su treće mjesto, dok su jučer drugo mjesto osvojili Božidar Vučurević i treće mjesto Igor Đurica.