Osim nakon pobjede u Zenici: Drugim golom prelomili smo meč

Željezničar se nakon pobjede protiv Čelika u Zenici, 2:0, izdvojio na prvom mjestu tabele. Trener „Plavih“ Amar Osim bio je zadovoljan onim što su pokazali njegovi igrači.

– Tvrda i izjednačena utakmica u prvom poluvremenu. Mi smo je prelomili uz malo sreće i malo više znanja u drugom poluvremenu. Dali smo rani gol, došao je prekid, poslije prekida smo malo visili. Imali smo sreće, oni su pogodili prečku, ali mi smo drugim golom prelomili meč – rekao je Osim.

Utakmica je bila prekinuta nakon što su klupu Željezničara gađali s tribina staklenim flašama.

–   Nisam ja kriv što me idiot gađao staklenom flašom. Možda sam kriv jedino što sam trener Željezničara – u svom stilu je prokomentirao Osim.

U narednom kolu (subota, 20.30, Moja TV) na Grbavici gostuje Sloboda.

–   Sloboda će biti težak protivnik, sve su utakmice teške jer su sve ekipe veoma izjednačene. Moramo se dobro pripremiti – izjavio je trener Želje.