Partizan i Crvena zvezda remizirali u vječitom beogradskom derbiju

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su odličnu utakmicu u derbiju 11. kola Super lige Srbije, a meč je završen rezultatom 1:1 i podjelom bodova, javlja Anadolu agency (AA).

Beograd, Srbija – 18. oktobar 2020:Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su odličnu utakmicu u derbiju 11. kola Super lige Srbije, a meč je završen rezultatom 1:1 i podjelom bodova ( Milos Miskov – Anadolu Agency )

Bio je to meč s mnogo šansi na obje strane, a obje ekipe imaju razlog za zadovoljstvo.

Partizan je uspio izvući bod u meču u kojem je Zvezda bila dominantnija, dok su “crveno-beli“ i s osvojenim bodom zadržali osam bodova prednosti na tabeli.

Partizan je bolje otvorio meč i poveo već u petoj minuti golom Filipa Stevanovića.

U nastavku meča Crvena zvezda je preuzela inicijativu i imala više šansi, a do izjednačenja je došla u 75. minuti golom Aleksandra Kataija koji je realizirao jedanaesterac zbog kojeg su u Partizanovom taboru burno negodovali.