PSG, Bayern i Manchester City i dalje stopostotni u Ligi prvaka

U sinoćnjim utakmicama 3. kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D, pobjede su upisali te i dalje imaju stopostotni učinak PSG, Bayern i Manchester City.

PSG je bio uvjerljiv u gostima kod Club Bruggea 5:0, a toj skupini madridski Real je slavio kod Galatasaraya s 1-0 golom Kroosa iz 18. minute. Pobjeda Reala spriječila je PSG da postane prva momčad u povijesti Lige prvaka koja se plasirala u osminu finala nakon samo tri kola.

U skupini B Bayern rezultatom 3:2 slavio u Pireju protiv Olympiacosa, dok je u Londonu Tottenham bio uvjerljiv protiv Crvene zvezde 5:0.

Atalanta je povela na gostovanju kod Manchester Cityja 1:0, no uslijedio žestok odgovor Građana koji su na kraju slavili pobjedu 5:1. U drugom susretu skupine C Šahtar i zagrebački Dinamo podijelili su bodove odigravši 2:2. Obje momčadi imaju po 4 boda, dok je Atalanta bez bodova.

U Skupina D Atletico Madrid je golom Morata u 78. Minuti pobijedio Bayer Leverkusen , dok je Juventus s 2:1 bio bolji od moskovskog Lokomotiva, iako je talijanski prvak na poluvremenu gubio 1:0. Atletico i Juventus imaju po 7 bodova, Lokomotiv 3, a Leverkusen je bez bodova, piše Fena.

Skupina A:

Club Brugge – PSG 0:5 (Icardi 7′, 63′, Mbappe 61′, 79′, 83′)
Galatasaray – Real Madrid 0:1 (Kroos 18′)

1. PSG 3 3 0 0 9:0 9
2. Real Madrid 3 1 1 1 3:5 4
3. Brugge 3 0 2 1 2:7 2
4. Galatasaray 3 0 1 2 0:2 1

Skupina B:
Tottenham – Crvena zvezda 5-0 (Kane 9′, 72′, Son 16′, 44′, Lamela 57′)
Olympiakos – Bayern 2-3 (El Arabi 23′, Guilherme 79′ / Lewandowski 34′, 62′, Tolisso 75′)

1. Bayern 3 3 0 0 13:4 9
2. Tottenham 3 1 1 1 9:9 4
3. Crvena zvezda 3 1 0 2 3:9 3
4. Olympiacos 3 0 1 2 5:8 1

Skupina C:

Šahtar – Dinamo Zagreb 2:2 (Konopljanka 16′, Dodo 75′ / Olmo 25′, Oršić 60′-11m)
Manchester City – Atalanta 5:1 (Aguero 34′, 38′-11m, Sterling 58′, 64′, 69′ / Malinovski 28′-11m)

1. Manchester City 3 3 0 0 10:1 9
2. Dinamo Zagreb 3 1 1 1 6:4 4
3. Šahtar Donjeck 3 1 1 1 4:6 4
4. Atalanta 3 0 0 3 2:11 0