Široki uvjerljiv protiv južnokorejskog Pohanga

Na oproštaju od Antalyje Široki Brijeg upisao je uvjerljivu pobjedu protiv južnokorejskog Pohanga. U prijateljskoj utakmici bilo je 3:0 za Široki.

Dvostruki strijelac bio je Franjića u 15. minuti iz jedanaesterca i u 40. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Turčin u 56. minuti.

Bila je to peta pripremna utakmica Širokog u Antalyji. Momčad s Pecare upisala je dvije pobjede identičnim rezultatom 2:1 nad slovačkim Trenčinom i moldavskim Sheriffom, utakmica s Dinamom iz Tbilisija završila je bez golova, a jedini poraz izabranici Goce Sedloskog doživjeli su u susretu s danskim Randersom (1:3).

Ekipa se 9. veljače vraća u Široki Brijeg gdje će obaviti završne pripreme za nastavak domaćeg prvenstva.