UEFA Liga prvaka: Dinamo i Shakhtar remizirali 3:3

Fudbaleri zagrebačkog Dinama i Šahtara iz Donjecka večeras su na stadionu “Maksimir” u Zagrebu odigrali utakmicu 4. kola grupne faze Lige prvaka koja je završena neriješeno (3:3), javlja Anadolu Agency (AA).

Goste je u vodstvo doveo Alan Patrick u 13. minuti, dok je Bruno Petković remizirao glavom u 25. minuti. Drugi gol za zagrebački tim postigao je Luka Ivanišević u 83. minuti, a Arijan Ademi je povećao vodstvo na 3:1 u 89. minuti.

Zagreb, Hrvatska – 6. studeni 2019:
Bruno Petković (21) postiže gol za 1:1 na utakmici 4. kola nogometne Lige prvaka Dinamo – Šahtar koja se igra na zagrebačkom stadionu Maksimir.
( Stipe Majic – Anadolu Agency )

Dinamo primio dva gola u nadoknadi i to u 94. minuti kada je Detinho postigao gol glavom nakon ubačaja s lijeve strane i u 97. minuti iz penala.

Susret je obilježilo i isključenje igrača oba tima. Igrač Dinama Nikola Moro klizećim je startom u 74. minuti srušio Juniora Moraesa i dobio drugi žuti karton. Nekoliko minuta kasnije igrač Šahtara Marlos srušio je Marka Gjiru i takođe dobio drugi žuti karton.

Bruno Petković (21) na utakmici 4. kola nogometne Lige prvaka Dinamo – Šahtar koja se igra na zagrebačkom stadionu Maksimir.

Dinamo i Šahtar u grupi “C” dijele drugo mjesto s po pet bodova, a ukrajinski tim ima bolju gol-razliku. Prvi je Manchester City s 10 bodova, koji je večeras remizirao protiv posljednje u grupi Atalante (1:1).