Wolverhampton srušio ManU, Fulham ispao

U utorak su odigrana dva susreta 33. kola engleskog nogometnog prvenstva u kojima su pobjede upisali Wolverhampton nad Manchester Unitedom i Watford nad Fulhamom.

Watford je na svom terenu bio bolji od Fulhama 4:1. Strijelci su bili Doucoure (23′), Hughes (63′), Deeney (69′) i Femenia (75′), dok je jedini gol za goste postigao Babel (33′).

Bio je to deveti uzastopni poraz Fulhama nakon kojeg momčad s Craven Cottagea više nema ni teoretskih šansi za ostanak u Premiershipu.

Uz Fulham bez šansi za ostanak još ranije je ostao i Huddersfield Town.

U drugoj sinoćnjoj utakmici Wolverhampton je bio bolji od Manchester Uniteda 2:1. McTominay je doveo goste u vodstvo u 13. minuti, a izjednačio je Jota u 25.

Početkom drugog poluvremena Manchester United je ostao s igračem manje nakon što je Young u razmaku od pet minuta dobio dva žuta kartona.

Brojčanu prednost domaći nogometaši iskoristili su u 77. minutu kada je u gužvi ispred gola Manchester United loptu u vlastitu mrežu gurnuo Smalling za pobjedu Wolverhamptona 2:1.

Ovim porazom United je propustio da se popne na treće mjesto na ljestvici.

Prvi je Liverpool sa 79 bodova, dva više od drugog Manchester Cityja koji ima utakmicu manje. Treći je Arsenal sa 63, četvrti Tottenham sa 61 bodom, koliko ima i peti Manchester United.